EVENTOS

II 12 Horas Abegondo
Fecha del evento: 25.07.2015 10:00
Fecha límite inscripción: 19.07.2015 23:59
Organizador: Club Ciclista Bicicletas Brais Chas. Colabora Concello Abegondo
Modalidad: Resistencia BTT
Distancia: Circuito 10 Kms
Lugar: Zona San Marcos (Abegondo)
Límite de inscritos: 250
Documentación: Listado de Inscritos

DESCRIPCIÓN


12 h BTT Abegondo trátase dunha proba de BTT de 12 h aberta creada é organizada polo Club Ciclista Bicicletas Brais Chas, de Cambre (Provincia de A Coruña). Pode participar todo tipo de público, polo que poderán participar deportistas federados ou non federados.

Trátase dunha marcha cicloturista de velocidade libre, que non ten carácter competitivo.

A proba comezará ás 10.00 h do 25 de xullo e finalizará a las 22.00 h do mesmo día. Deste modo, quedará invalidado todo o percorrido que se realice despois das 22.00 h Desta maneira, pecharase o pase por meta ás 21.40 h para evitar voltas invalidadas.

A participación na proba poderá realizarse de forma individual ou por equipos. Estes equipos poderán estar formados por:

·         Un corredor/a

·         Dous corredores/as

·         Tres corredores/as

·         Catro corredores/as

Desexamos que sexa unha xornada lúdica para todos os/as participantes e acompañantes. Por isto contamos cunha zona lúdica onde terán lugar varias actividades relacionadas co deporte e animación, ademáis de piscina cuberta e descuberta. 

CONDICIONES


1. ASPECTOS XENÉRICOS

Nome do evento: 12 H BTT ABEGONDO

Data evento: 25 de xullo de 2015

...

LOCALIZACIÓN



Ver mapa completo
Nombre Equipo Categoría Nombre 1 Nombre 2 Nombre 3 Nombre 4 Pago
3 AGUILLÓNS BTT CARIÑO EQUIPO 3 MIXTO TANIA Juan josé LUIS Pagado
ABEGONDO & FRIENDS 1 EQUIPO 3 MASCULINO DAVID Daniel MIGUEL Pagado
ABEGONDO & FRIENDS 2 EQUIPO 3 MASCULINO RUBEN David CARLOS Pagado
ABEGONDO & FRIENDS 3 EQUIPO 3 MIXTO ÓSCAR Paula DAMIAN Pagado
ABEGONDO PINK PANTHERS EQUIPO 4 MASCULINO PEDRO Jorge JACOBO ALEJANDRO Pagado
AS CABRITIÑAS EQUIPO 4 FEMENINO VIVIANA Clara CRISTINA NOELIA Pagado
BAAD CAIMANES EQUIPO 4 MASCULINO DIEGO Benito AQUILES ADRIAN Pagado
BENI GYM SPORT EQUIPO 4 MIXTO TAMARA Juan ALMUDENA DANIEL Pagado
BIKE OU NON VAI 1.0 INDIVIDUAL MASCULINO DIEGO Pagado
BIKESAT 2 EQUIPO 4 MASCULINO ALBERTO Domingo TOMAS SANTIAGO Pagado
BIKESAT1 EQUIPO 3 MIXTO MANUEL Marcos BELEN Pagado
BIKESAT3 EQUIPO 4 MASCULINO JAVIER Francisco DAVID JORGE Pagado
BIZZIS INDIVIDUAL MASCULINO NAZARIO Pagado
BMK NARON 1 EQUIPO 4 MASCULINO VICTOR Yago MANU FRAN Pagado
BMK NARON MASTER INDIVIDUAL MASCULINO MARIO Antonio JAVIÑO ALVARITO Pagado
BTT CEPO LOBERO 1 EQUIPO 4 MASCULINO MANUEL Ramon JUAN IGNACIO ANTONIO Pagado
BTT CEPO LOBERO 2 EQUIPO 3 MASCULINO JUAN JOSE Aitor OSCAR RENE Pagado
BTT NOPROTEAM EQUIPO 4 MASCULINO MAYCO Oscar CRISTIAN MIGUEL ÁNGEL Pagado
BTTROPA DO CARALLO INDIVIDUAL MASCULINO OMAR Pagado
BTTROPA DO CARALLO C.C. MARÍN EQUIPO 2 MASCULINO IVAN Xosé Pagado
C.C. BETANZOS INDIVIDUAL MASCULINO DANIEL Pagado
C.C. MEIRA EQUIPO 4 MIXTO ROBERTO Francisco ruben MARCOS SARA Pagado
C.C.BICICLETAS BRAIS CHAS INDIVIDUAL MASCULINO SERGIO Pagado
CABALLEROS TEMPLARIOS EQUIPO 2 MASCULINO JOSE MIGUEL Wenceslao Pagado
CAIMANES EQUIPO 2 MASCULINO JULIO CESAR Juan Pagado
CAIMANES B&B CHES Y RINO EQUIPO 2 MASCULINO OSCAR Cesar Pagado
CC OS SALTAMONTES INDIVIDUAL MASCULINO JOSE ANTONIO Pagado
CCCAMBRE CAEIRO EQUIPO 3 MASCULINO DANIEL Igor MANUEL Pagado
CCL INDIVIDUAL MASCULINO MANUEL Pagado
CICLOSAURIOS BTT EQUIPO 3 MASCULINO MIGUEL Alfonso JOSÉ DANIEL Pagado
CLUB CICLISTA CAMBRE-CAEIRO INDIVIDUAL MASCULINO MANUEL Pagado
DUBRA CCL INDIVIDUAL MASCULINO JUAN Pagado
EUMEBIKE EQUIPO 3 MASCULINO JORGE Marcos JUAN CARLOS Pagado
FINN EL HUMANO INDIVIDUAL MASCULINO RODRIGUEZ Pagado
G.C.NAVIEGO INDIVIDUAL MASCULINO JAVIER Pagado
GENDE TEAM EQUIPO 2 MASCULINO JUAN Alex Pagado
H. AVENIDA - FALLOLI´S TEAM EQUIPO 4 MASCULINO FRANCISCO JOSE Borja JOSE VICTOR MANUEL Pagado
JOSE YERA INDIVIDUAL MASCULINO JOSE Pagado
JUANRU TEAM EQUIPO 3 MASCULINO RUBÉN LEONARDO Juan carlos ÁNGEL Pagado
LA BANDA EQUIPO 4 MASCULINO AGUSTIN Pedro EMILIO LORENZO Pagado
LOS OTROS DE MEIRA EQUIPO 4 MIXTO OSCAR Manuel IBAN REBECA Pagado
LOS RÍGIDOS EQUIPO 2 MASCULINO XAN Jacobo XAN Pagado
MÁSTER MORRAZO EQUIPO 4 MASCULINO ADRIÁN Jacob SERAFÍN ESTEBAN Pagado
MMR BIKES INDIVIDUAL MASCULINO MARCO Pagado
MONTAEVAI O PINO EQUIPO 2 MASCULINO DANIEL Bruno Pagado
MONTENEME- CALVO INDIVIDUAL MASCULINO VICTOR Pagado
MORSEJO´S EQUIPO 2 MASCULINO FRANCISCO Roberto Pagado
NON STOP L EQUIPO 3 MASCULINO FRANCISCO JAVIER Roberto ELOY Pagado
NON STOP M EQUIPO 3 MASCULINO JUAN MANUEL Ramon ROBERTO Pagado
NOSPORTLIMIT-TREK GALICIA INDIVIDUAL MASCULINO MANUEL Pagado
OS PALERMOS EQUIPO 3 MASCULINO DIEGO Alejandro RUBEN Pagado
OVEJAS NEGRAS INDIVIDUAL MASCULINO JOSE Pagado
OVEJAS NEGRAS PRO TEAM EQUIPO 2 MASCULINO NEMESIO Cristian Pagado
PILA CAIMANES EQUIPO 4 MASCULINO FRANCISCO Alberto ISMAEL LUIS ANTONIO Pagado
PONYBOY INDIVIDUAL MASCULINO DAVID Pagado
RADIKAL TRINITY EQUIPO 4 MASCULINO CHEMA Gabriel BRUNO OSCAR Pagado
RALS CAIMANES EQUIPO 4 MASCULINO ROBERTO Luis JESUS ALEJANDRO Pagado
RATIFICADOS TEAM EQUIPO 4 MASCULINO CARLOS Ismael JOAQUIN JUAN Pagado
SANSABIKE INDIVIDUAL MASCULINO IVÁN Pagado
TATE SL INDIVIDUAL MASCULINO ANDRÉS Pagado
TEAM CORBELO INDIVIDUAL MASCULINO MANUEL ANGEL Pagado
TEAM CORBELO INDIVIDUAL MASCULINO DAVID Pagado
TEAM CORBELO INDIVIDUAL MASCULINO YAGO Pagado
TEAM FENICIOS EQUIPO 4 MASCULINO ALBERTO Ramon DANIEL DEMETRIO Pagado
TEAM ONE/CC DUMBRIA INDIVIDUAL MASCULINO DOMINGO Pagado
UZAL & PIERR EQUIPO 2 MASCULINO JOSE MANUEL Pedro Pagado
VARA E PEDAL EQUIPO 3 MASCULINO ELOY Juan emilio HECTOR Pagado
VIROJO TEAM EQUIPO 3 MASCULINO JOSÉ LUIS Victor manuel ROBERTO Pagado

  Total: 169

RESULTADOS

MAGMA SPORTS & TIMING
E-mail:info@magmasports.es