EVENTOS

Pontevedra NON STOP 6-12h BTT
Fecha del evento: 24.09.2016 09:00
Fecha límite inscripción: 10.09.2016 23:59
Organizador: Global DXT
Modalidad: Resistencia BTT
Lugar: Pontillón de Castro, Pontevedra

DESCRIPCIÓN


DESCARGATE TU DIPLOMA AQUI.

Global DxT S.L en colaboración co  Exmo. Concello de Pontevedra,  organiza a proba de ciclismo de montaña, denominada “ Pontevedra NON-STOP 6-12h BTT”.

Esta é unha proba ciclodeportiva de resistencia en BTT, con velocidade libre e “NON COMPETITIVA”

A participación está aberta a tódalas persoas maiores de 18 años. Poderán participar aquelas persoas entre os 16 e 18 anos de idade, con autorización do seu titor/a legal( modelo na páxina web da competición), sempre que sexa en equipos de tres ou catro participantes, e acompañados por algún adulto.

CONDICIONES


DATAS E HORARIOS

• Proba de 12 horas
• A proba comezará as 9:00h dó 24 de setembro e rematará as...

LOCALIZACIÓN



Ver mapa completo
Modalidad Categoría Nombre de Equipo Nombre 1 Nombre 2 Nombre 3 Nombre 4 Pago
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO #CICLOCARNEIROS BIKESTRADA XIÁN VITOR PACO CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO +ENDURO+1 ENRIQUE PABLO MIGUEL ÁNGEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO 3&RUN BIKE TEAM AYYYYY SIPRIAN!!!!! ESTEBAN JOAQUÍN CARLOS GABRIEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO 3&RUN BIKE TEAM LEVAIME PRONTO!!!!! DAVID ISMAEL JACOB NICOLAS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO A CONA JOSITO CARLOS ALBERTO JORGE RAFAEL Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO ACTIONMOTO PONTEVEDRA CARLOS Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO ADRIAN ADRIAN MARTINEZ FANDIÑO Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO AREMENTEIRAEPUNTO JR. MATEO MARTIN DAVID Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 4 FEMENINO AS PISACHARCOS BEATRIZ SONIA ANA LUISA Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO BELA OTERO MANUEL D ERNESTO Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO BENI GYM SPORT IVÁN Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO BICI CANTEIROS JOSE LORENZO Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO BICICLETEIROS NPDGAS JAVIER Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO BICIVOADORES-1 JUAN CARLOS BARREIRO MOREDA JUAN CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO BICIVOADORES-2 DANIEL VICTOR MANUEL RAMON Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BICIVOLADORES JAVIER HUGO LUIS JOSE ANGEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BIKE OU NON VAI ERNESTO MARCOS JORGE A. LUIS MIGUEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MIXTO BIRRAS BIKE SARA MANUEL JOSE RAMON MARCOS Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO BLACK BTT JULIO CESAR Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BMK NARON MASTER MARIO JAVIÑO ALVARITO ANTONIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BMK NARON-CAIMANES DANIEL AQUILES ELOY VICTOR Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BOAMORTE AND NEW BIKES TOMAS ISAAC RUBEN JOSE JESUS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO BOAMORTE AND NEWBIKES TEAM CORBELO BRUNO ROBERTO DAVID Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO BORA BIKE JOSE ANTONIO JAVIER Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO BORALÉREZBIKE DIEGO MARTÍN Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BTT CASTROBIKES GONZALO MIGUEL ANGEL FRANCISCO JAVIER OSCAR Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO BTT OS LEENTOS ALFREDO JOSE CARLOS AITOR Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO BTTRALLA ALVARO DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO BTTROPA DO CARALLO 1 IVÁN Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO BURGAS BIKE TEAM YAGO JUAN MANUEL DAVID ALBERTO Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO BURGAS BIKE TEAM DELMIRO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO CASTROBIKES DAVID JOSE SERAFIN MIGUEL ANGEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO CC DUAS RODAS JOSE GUSTAVO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MIXTO CERVEZAS BIKE ANNABEL OSCAR RUBEN ROBERTO Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO CF TUROQUA SERGIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO CHACARITAS TEAM MIGUEL CARLOS BORJA MIGUEL ANGEL Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO CHISPA JOSÉ MANUEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO CICLI&CO LALÍN ADRIÁN AGUSTÍN DANIEL JOSÉ ANTONIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO CLUB BTT FENE M 30 RAÚL DAVID ALBERTO DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO CLUB BTT FENE M 40 JULIO CESAR JORGE JOSE ANTONIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO CLUB BTT FENE M-40 B JOSE MANUEL JOSE RAIMUNDO CARLOS CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO CLUB DA CANICA JORGE ALBERTO JUAN JOSE Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MIXTO CORRECAMIÑOS FERNANDA FOLLANA NEIRA GONZÁLEZ FERNANDA Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO CYCLING BIRRERS TEAM JAVIER PABLO ORLANDO DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO DENOCIÑAS BTT DAVID AGUSTIN RAFAEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO DEPORSALA LUIS JUAN CARLOS RICARDO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO DOBLESUSPENSION1 ALEJANDRO JOSE CARLOS JULIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO DOBLESUSPENSION2 JOSE LUIS MANUEL DARÍO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO DOS +DOS JUAN CARLOS JOSE DAVID RUBEN Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO DT1 TEAM-FITNESS MONTEPORREIRO ANDRÉS BARREIRO GÓMEZ Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO EL DÚO SACAPUNTAS OMAR PESQUEIRA FARIÑA LUIS MIGUEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO EL EQUIPO A JORGE BENJAMÍN JONATHAN CARLOS MIGUEL ANGEL Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO ELA & CROHN COMPATIBLES VICTOR Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO ENFERMOS DO TRISQUEL TEAM JUAN JESÚS DARIO JESÚS Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO EXTREMBIKE CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO FARTO CARACOLES MANUEL JAIME DANIEL OSCAR Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO FARTO PLAYERS JAIME MARCIAL JOSE DAVID Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO FERMAN BIKE TEAM FERNANDO MANUEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO FORÇA NO PAU JOSE LUIS MANUEL BENIGNO DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO GEXA - ONDARLAN VICTOR IÑAKI Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO GV SPORT XOEL ANXO DAVID FRANCISCO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 FEMENINO GV SPORTS LARA LUCÍA DIANA Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO IAGOFE IAGO Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO JOSE JOSE Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO LAMPREA GUSTAVO JOSÉ MANUEL TOPGUM TOPGUM Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO LAXOSO TEAM FRAN ROBERTO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO LOS HAMSTERS YAGO IVÁN Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO LOS TXIÑOS MARIO CARLOS SALVADOR ORIENTE JESUS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MIXTO MAIS LENTOS NON SE PODE JOSE MANUEL JUAN DAVID EVA Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO MAMANDO RUEDA KAMIKAZE DAMIAN OSCAR RODRIGO MARCOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO MAMANDO RUEDA MIX MARCOS ANTONIO JUAN CARLOS CAMPIO DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO MASTER DENOCIÑAS BTT RICARDO CESAREO Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO MC BIKES EDUARDO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO MITYKOS TRY FERNANDO CESAR GONZALO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO MOAÑA JAVIER JUAN VICTOR MANUEL JAVIER Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO NOITEBRA F.C. JORGE MARTÍN Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO O TRISQUEL GADEPA OFRESBIKES CRISTÓBAL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO O TRISQUEL GADEPA TEAM DAVID JOSE LUIS MARCOS JOSE Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO OCTOPUS TEAM GUILLERMO DAVID ALBERTO DIEGO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO OFERBIKE-ESTRAFON/TRISQUEL&GADEPA TEAM CHEMA JOSÉ LUÍS CRISTOBAL ANTONIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO OFERBIKE-ESTRAFON/TRISQUEL&GADEPA TEAM ANTONIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO OFERBIKE-ESTRAFON/TRISQUEL&GADEPA TEAM GULLI Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO OS CHIMPA CONS DAVID MANUEL ANGUEL OSCAR Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO OS DA BICI FRANCISCO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO OS DO MONTE BRAVO ALVARO JUAN JESÚS PABLO JOSE IGNACIO Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO OS FLOXOS PABLO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO P.C. RÍO LEREZ EMILIANO JOSE C. JOSE MANUEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO PCUMIAEPUNTO JOSE AGUSTIN MANUEL DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO PONTE A RODA - ÓPTICA MARTÍNEZ ANDRÉS ALFONSO GAEL Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO PONTE A RODA -SEGUROS GARRIDO JORGE SEBASTIAN RAMON Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO PONTE1RETO RAMÓN FRANCISCO JOSÉ DIEGO ANTONIO JUAN RAMÓN Pagado
6 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO PONTE1RETO BORJA Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO PORTOSANTO SANTIAGO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MIXTO PURASANGRES SARA DAVID CARLA IVÁN Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO RIBEIRAS DOS JOHN DEERES CARLOS JOSE MARIA ANGEL MOISES Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO SALÉS KAYAKTEAM ARTURO JACOBO ELOY Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO SALNÉS GABRIEL ANTONIO MIGUEL ALEXANDRE Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO SALNÉS KAYAKTEAM DAVID ANDRÉ ALFONSO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO SENTOLOS JOSÉ CARLOS MANUEL ESTANISLAO JUAN CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO TEAM BICI O CON JAVIER ALFONSO JAVIER SERGIO Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO TEAM CORBELO 2+1 RINGO ANTONIO JUAN CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MIXTO TEAM CORBELO, MIX SONIA JOSE MANUEL PEPE Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MIXTO TEAMCORBELO MINIBTT IVAN DANIEL CLAUDIA ALEX Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO TITOCAR -TEAM VICENTE HIPOLITO FRANCISCO JAVIER Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 2 MASCULINO TRAINING DAY VICTOR BORJA Pagado
6 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO TRES JOTAS JOSE JUAN ANTONIO JOSE CARLOS Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO TRIO BTTRES MARTIN JORGE RAFAEL Pagado
12 HORAS NON STOP INDIVIDUAL MASCULINO VARA E PEDAL DAVID Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 4 MASCULINO VW BIKES BERNA CARLOS IGNACIO JORGE Pagado
12 HORAS NON STOP EQUIPO 3 MASCULINO XABARÍN LINO ALFONSO XAVIER Pagado

  Total: 312

RESULTADOS

MAGMA SPORTS & TIMING
E-mail:info@magmasports.es